dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkani E do własnej aranżacji przy U L. Mickiewicza 25/31 W częstochowie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 46,4 m 2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Nieruchomość o powierzchni 49 m2, znajduje się w samym Centrum Częstochowy i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

228 000 zł46 m² 4 967,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie ciepłe, środkowe, częściowo umeblowane. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 526,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

249 999 zł37 m² 6 756,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 37M: salon z balkonemsypialnia Kuchnia Łazienka Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Wyposażenie mieszkania pralka lodówka piekarnik lóżko Czynsz - 500 zł Dobra komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,2 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Częstochowa

179 999 zł33 m² 5 454,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 59m zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Sportowej, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bacewicz - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z 1984 roku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

215 000 zł36 m² 6 022,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , położone w Śródmieściu. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

318 600 zł54 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

247 000 zł48 m² 5 092,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51 m w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Północ,Częstochowa

178 000 zł28 m² 6 379,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,9 m , położone na 4. piętrze w bloku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

228 999 zł29 m² 7 815,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w agd. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie. O mieszkaniu Lokal na 7 piętrze, 29,3 m2,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkc. H. Jagielończycybasen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

298 999 zł49 m² 6 102,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 49M salon sypialnia kuchnia łazienka z wc Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe pod blokiem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 999 zł58 m² 6 896,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wymienione wszystkie grzejniki Wymienione wszystkie instalacje Nowa płyta indukcyjna (12.12.25) Wylewki bez progowe jednopoziomowe w całym mieszkaniu Powierzchnia ok 58m2 -Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

175 000 zł37 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podjasnogórska,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 905,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pieknie wykończone mieszkanie w bloku niedaleko Jasnej Góry. Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie wyposażone jest w telewizor, zmywarkę, dużą lodówkę, pralkę. Posiada dwa balkony.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Częstochowa

184 999 zł25 m² 7 399,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m w Śródmieściu, położone na parterze kameralnego bloku z cegły. Lokal z dużym potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł29 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Mieszkanie po remoncie generalnym. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w niskim bloku , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 165,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w ścisłym centrum Częstochowy Śródmieście, aleja Kościuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 600 zł40 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem typu loggia, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym, położonym w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

239 000 zł52 m² 4 569,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie 52,3 m na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Raków. To mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

419 999 zł54 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 54M: salonotwarta kuchniasypialnia z balkonemsypialniałazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023 roku: ogrzewanie podłogowe w łaziencenowa kuchnianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 40M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Mieszkanie przeszło gruntowny remont Czynsz - 800 zł Pod blokiem zamykany parking na pilota Komunikacja: tramwajautobus Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

318 999 zł52 m² 6 194,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 999 zł47 m² 5 744,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia - ok 47M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Dla mieszkańców zamykany parking Czynsz - 900 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

228 999 zł33 m² 6 939,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Powierzchnia - 33M: salonkuchniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz mieszkania został usunięty gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Manufaktura Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia nieruchomości to 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

214 999 zł36 m² 5 972,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij