dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

352 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

352 ogłoszenia

319 000 zł51,40 m² 6 206,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,4 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,20 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem.! super oferta! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł75,23 m² 6 632,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 75,23 m2 położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

285 000 zł49,60 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, dźbów Powierzchnia: 49,6 m Piętro: 2 (blok dwupiętrowy) Balkon + 2 piwnice** Czynsz: ok. 400 zł (przy 2 osobach) Układ mieszkania: duży pokój (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55,70 m² 6 732,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku w centrum Częstochowy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,77 m² 8 050,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55.77 m Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sobieskiego. W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł104 m² 3 490,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość z potencjałem adaptacyjnym Częstochowa, wrzosowiak, ul. Lipowa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 104 m , położoną przy ulicy Lipowej w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,78 m² 6 164,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 mkw - dzielnica Tysiąclecie usytuowane ne 3-cim piętrze w bloku Lokalizacja: osiedle Tysiąclecie-Wschód w kwadracie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w unikalnej lokalizacji Częstochowy. Nieruchomość o wielu możliwościach ze względu na powierzchnię jak i lokalizację pod każdym względem. Duże, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,40 m² 38,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego bardzo blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym miejscu. Prezentuje Aleja Nieruchomości Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, cena do negocjacji! mieszkanie Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie : powierzchnia 47 m 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,14 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,14m , zlokalizowane w samym centrum Częstochowy, przy Alei Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł35,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 położone na 9. piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana w Częstochowie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W samym centrum. Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości wgn. Mieszkanie na wynajem - duży słoneczny pokój Z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest kawalerka zlokalizowana przy ul. Kwiatkowskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym wieżowcu z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł118,60 m² 3 962,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 118,6m Usytuowane na I piętrze kamienicy w Ścisłym Centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,70 m² 6 512,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Duże M2 Błeszno / Raków Drugie piętro uwaga umeblowanie i wyposażenie mieszkania - do uzgodnienia Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w niskim bloku. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44,14 m² 6 116,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Woźniakowski Nieruchomości prezentuje jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m , usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł55 m² 7 636,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego Powierzchnia 54M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - sypialnia - łazienka z wc Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,80 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie częstochowa wrzosowiak II piętro Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł31 m² 7 419,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia 31M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - promenada Niemena - C.H. M1 - dużo zieleni - mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży z dużym potencjałem jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku na dzielnicy Raków przy ul. Mireckiego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 30 m w centrum Częstochowa - ul. Lelewela Przedmiotem sprzedaży jest przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowy apartament częstochowa Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł63,50 m² 7 196,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż, położone w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 63,5m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł63,50 m² 6 834,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Północ! Atuty : - 3 ustawne pokoje - fantastyczna kuchnia - mieszkanie dwustronne -ekspozycja okien pn.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł63,40 m² 6 861,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuje apartament o powierzchni 63,4 m na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie trzypokojowe, salon z aneksem kuchennym, sypialnia z oddzielna dużą.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,50 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 59,5m zlokalizowane w dzielnicy Raków przy ul. Łukasińskiego, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł79,30 m² 6 670,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 79,3 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,14 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem , przynależną piwnicą oraz strychem , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z pełnym wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia Raków, częstochowa Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, które nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji i pozwala zamieszkać od razu - ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,70 m² 31,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji! prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ,jedn.D,ul.Pużaka OPIS NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,84 m² 5 532,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż, położone w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 57,84m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36,60 m² 5 601,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy Al. Niepodległości - dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł27 m² 7 740,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie - Częstochowa, raków Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 8. piętrze w dzielnicy Raków w Częstochowie. Lokalizacja: nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasińskiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł34,50 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje | Duży balkon | Raków Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Rakowie w Częstochowie. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Stare miasto. Nieruchomość o powierzchni 38m2 znajduję się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij