dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

250 000 zł49 m² 5 122,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia mieszkanie rozkładowe, położone w dzielnicy Trzech Wieszczów. Położone na pierwszym piętrze, w trzypiętrowym bloku. Na powierzchni 48,8 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Tysiąclecie,Częstochowa

314 900 zł39 m² 8 074,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 38,44 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodzickiego

Tysiąclecie,Częstochowa

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w atrakcyjnej części Tysiąclecia z pięknym widokiem, dużo zieleni. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, punkty usługowe, komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

278 000 zł47 m² 5 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże, ustawne M3 położone na parterze, w bloku 4 -piętrowym na Tysiącleciu. Mieszkanie odświeżone, idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raków

Raków,Częstochowa

188 000 zł40 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Expander Nieruchomości prezentuje duże 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 na parterze w bliku 4 piętrowym na Rakowie. W skład którego wchodzą: -przestronny salon -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

276 000 zł49 m² 5 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - sklepy, komunikacja, przedszkole, szkoła, teatr - wszystko blisko, na piechotę Budynek w zabudowie mieszanej - cegła/ rama H, co daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - dwa pokoje, świetna lokalizacja - Kiedrzyńska 73 - Tysiąclecie przy skwerze Haliny Jędrusik. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Układ funkcjonalny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

385 000 zł54 m² 7 064,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe około 54.5m2 po generalnym remoncie, wykończone pod klucz. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

285 000 zł36 m² 7 862,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe 36.25 po generalnym remoncie, wykończone pod klucz. Nieruchomość znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku z cegły w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy al. Pokoju po kapitalnym remoncie 4 lata temu. z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja al. Pokoju, dzielnica Raków,blisko przystanku, sklepów O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Twoim marzeniem jest zaaranżowanie mieszkania na przytulny kącik, z którego nie będzie się miało ochoty wychodzić? Więc nie mogłeś/aś lepiej trafić! Ofertą sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stare Miasto,Częstochowa

300 000 zł39 m² 7 786,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w kamienicy o powierzchni użytkowej 38,53 m2 w dzielnicy Stare Miasto w Częstochowie przy ul. Warszawskiej. 1. Atuty nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł44 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu M3 , w bardzo dobrej lokalizacji , blisko ujd a także Śródmieścia. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

395 000 zł61 m² 6 454,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ustawne, duże i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie gotowe do wejścia. W pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum miasta,w spokojnym budynku, zamykana brama i klatka schodowa. Okna plastikowe, panele na podłogach. Nowa instalacja gazowa, wodna, kanalizacyjna i elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

192 000 zł46 m² 4 201,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży duże, ustawne M3 położone na 2 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na Rakowie, ul. Żarecka. Cena za m2, tylko 4200 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 51m2, które znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

850 zł45 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie m3 45m2 w bloku, w dzielnicy Wrzosowak. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, ,kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie częściowo umeblowane. Miesięczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

299 700 zł51 m² 5 830,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 4-piętrowego bloku zlokalizowanym w dzielnicy Północ. Na 51,4 m2 mieści się: - ustawna kuchnia, - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

259 000 zł34 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34,4m 2 usytuowane na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą w dzielnicy Północ. Mieszkanie: w skład, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

249 000 zł45 m² 5 484,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne, słoneczne M3. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym, w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy Północ, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Częstochowa

368 000 zł66 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży duże, rozkładowe M5 w Śródmieściu. Mieszkanie jest w wieżowcu na 5 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Ostatni Grosz,Częstochowa

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3, parter, ostatni Grosz, do remontu Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz w Częstochowie o pow 45 mkw z dobrym układem pomieszczeń. Przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 000 zł46 m² 5 424,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Woźniakowski Nieruchomości oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie do sprzedaży ładne, ustawne M3 położone na parterze, w bloku 4 -piętrowym na ul. Niepodległości, ostatni Grosz Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego. Stan techniczny: po remoncie generalnym, z użyciem materiałów wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

1 000 zł52 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na parterze. Osiedle Parkitka. Prezentuje;Aleja nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Parkitka,ul.Okulickiego O MIESZKANIU. Lokal(52m2) mieści się na parterze 4-pietrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bienia

Błeszno,Częstochowa

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże, ustawne M3 położone na 3 piętrze, w wieżowcu na Błesznie, na ul. Bienia. Mieszkanie idealne dla rodziny , blok położony z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym , dzielnica Północ. Mieszkanie idealne również jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie na 7 piętrze wieżowca zlokalizowanego w dzielnicy Tysiąclecie. Na powierzchni 50 m2 znajduje się: salon, dwa pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Północ,Częstochowa

370 000 zł69 m² 5 377,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, przestronne, słoneczne M5 , które zostało zaadaptowane na M4. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w zadbanym bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

1 150 zł34 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka W pobliżu promenady prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn A,ul.Czecha 5a,w pobliżu promenady Niemena MIESZKANIE Lokal o powierzchni 34m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Raków,Częstochowa

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję to proponuję przytulne lokum w świetnej lokalizacji. Ciche i spokojne miejsce niedaleko centrum Częstochowy a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Stare Miasto,Częstochowa

300 000 zł39 m² 7 786,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Worcella

Tysiąclecie,Częstochowa

399 000 zł89 m² 4 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie mieści się w Częstochowie przy ul. Worcella 26, jest świetnie położone w pobliżu uczelni, szkół, przedszkoli, 15 min.pieszo do centrum, blisko węzła komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

319 000 zł55 m² 5 821 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na 2 piętrze w Centrum prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, nadrzeczna O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 54,8 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł15 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Hoene-Wrońskiego 12. *Zamykane podwórko. *Centralne ogrzewanie. *3 piętro, 20 m2. *W pobliżu Wyższa Szkoła Zarządzania. Wyposażenie: *pokój: kanapa, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

349 000 zł59 m² 5 955,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 58,6m 2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Północ. W skład mieszkania wchodzą: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie naszego biura ema Nieruchomości mamy atrakcyjne i wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Botanicznej 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia M4 w formie najmu okazjonalnego położone na 1 (pierwszym) piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. W klatce tylko 8 mieszkań. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

329 000 zł51 m² 6 400,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w miejscowości Częstochowa przy ul. Kasztanowej 16/18. Oferowana nieruchomość to w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem duże M3 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na Północy. Na pow. 52 m2 jest: - duży salon - sypialnia - duża kuchnia - łazienka z wc -.