dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

369 512 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40.83 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie puste, przygotowane do remontu. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 52m2, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym bloku 2-piętrowym z cegły, zlokalizowanym w dzielnicy Gnaszyn. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Częstochowa

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Częstochowa, al. Nmp, śródmieście, mieszkanie M5 na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 mkw zlokalizowane w samym centrum miasta przy II al. Nmp. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

379 000 zł51 m² 7 379,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,36 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Częstochowy - ul. Lechonia w dzielnicy Wrzosowiak. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł36 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oryginalny loft kawalerka na poddaszu, ul. Śląska 28 w Częstochowie, we Wspólnocie Mieszkaniowej Verona. Coś o nieruchomości: - lokalizacja: kamienica po kompleksowej przebudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Budynek po termomodernizacji, a dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie gotowe do zamieszkania - 44 m , pełne wyposażenie Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży zadbanego mieszkania o powierzchni 44 m , sprzedawanego z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Loretańska

Podjasnogórska,Częstochowa

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Loretańskiej 39/11. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 128,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest godna uwagi! neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

244 000 zł247 m² 987,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wysokie poddasze o powierzchni 247m2 mieszczące się w kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum Częstochowy przy ul. Kilińskiego. Lokal z ogromnym potencjałem, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wyczerpy Górne,Częstochowa

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Oferuje do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 75mkw, położone w niskim bloku na trzecim piętrze w dzielnicy Wyczerpy. Bardzo ładny rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

299 000 zł48 m² 6 164,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mireckiego w dzielnicy Raków. Dwa pokoje z dużym balkonem. Ekspozycja okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

249 000 zł38 m² 6 569,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości przedstawia kawalerkę w Śródmieściu. Zarówno pokój jak i kuchnia są przestronne i bardzo widne. Okna pcv na dwie strony. Do mieszkania przynależy piwnica, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż lub zamianę mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Częstochowa

264 000 zł134 m² 1 972,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Piłsudskiego 1. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł36 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie z wnęką zlokalizowane przy ul. Piotrkowska - dzielnica Śródmieście w Częstochowie Nieruchomość znajduje się w budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Raków,Częstochowa

325 000 zł49 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

255 000 zł33 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ossowskiego 32 w dzielnicy Raków. Mieszkanie po generalnym remoncie, z wymianą wszystkich instalacji. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Częstochowa

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Senatorskiej w dzielnicy Stare Miasto. Dwa ustawne pokoje - salon z wnęką. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Raków. Mieszkanie o powierzchni 46m2. znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

282 000 zł48 m² 5 899,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Najważniejsze atuty mieszkania: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w Centrum. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze w niskim bloku. Posiada dwa duże pokoje, osobną kuchnię oraz łazienkę. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 5 piętrze w bloku 10- piętrowym z osobną kuchnią, balkonem i schowkiem na piętrze. Budynek ocieplony, wyremontowany z domofonem. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o korzystnym rozkładzie w przystępnej cenie Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Wrzosowiak. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadrzeczna

Częstochowa,śląskie

198 000 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nadrzecznej, na parterze punktowca od strony rzeki. - powierzchnia 35,5 m2 - dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Michałowskiego 26/67. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

730 500 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Luksusowego Apartamentu w Częstochowie! Inwestycja Premium Legnicka to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Raków,Częstochowa

395 000 zł58 m² 6 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w Częstochowie dzielnicy Raków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z cegły i składa się z : -przedpokoju -3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

730 500 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż luksusowych Apartamentów w Częstochowie Inwestycja " Premium Legnicka" to nowoczesny projekt stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort, prestiż i najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

158 800 zł34 m² 4 698,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m , położone na 3.piętrze w niskim, solidnym bloku z cegły z końca lat 50-tych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

382 000 zł46 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Marzysz o mieszkaniu w komfortowym, stylowym mieszkaniu w super lokalizacji ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje piękne mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Stare Miasto,Częstochowa

305 000 zł54 m² 5 627,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy, zlokalizowanej w dzielnicy Stare Miasto, częstochowa. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

733 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości oferuje Państwu do zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,2 m2, które znajduje się w dzielnicy Wrzosowiak. Wieżowiec znajduje się w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Częstochowa

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Częstochowa

136 500 zł35 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***** rezerwacja ***** Oferujemy do sprzedaży wysokie i jasne i mieszkanie dwupokojowe. Pierwsze piętro - Centrum. Zapraszam do zakupu niewielkiego, ale super kompaktowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Lisiniec,Częstochowa

680 200 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025