dowolna

Mieszkania z prawem własności Częstochowa - Lista ofert

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Raków,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje na parterze w bloku z zamykanym parkingiem, blisko Jagiellończyków prowadzi; aleja Nieruchomości lokalizacja Raków,ul.Wojska Polskiego, w pobliżu estakady, po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katedralna

Stare Miasto,Częstochowa

328 900 zł53 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,91m Mieszkanie dwustronne, usytuowane na III piętrze zabytkowej kamienicy w Ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Częstochowa

229 000 zł52 m² 4 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Nieruchomość położona na parterze w niskim budynku. Powierzchnia to 51,5 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

950 000 zł118 m² 8 082,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 900 zł28 m² 8 660,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja, która się nie starzeje! Biuro Nieruchomości polma prezentuje ofertę idealną dla inwestora mieszkanie (da pokoje z aneksem kuchennym) w ścisłym centrum Częstochowy, gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lechonia w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa ustawne pokoje na parterze z dużym balkonem. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

305 000 zł52 m² 5 820,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, tysiąclecie, mieszkanie na sprzedaż, M3. Bardzo ładne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

289 000 zł49 m² 5 928,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,75m zlokalizowane w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

469 000 zł61 m² 7 726,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,7m , położone na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Stare Miasto,Częstochowa

299 900 zł79 m² 3 806,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy Alei Najświętszej Maryi Panny 1 o powierzchni 78,78m Mieszkanie usytuowane na I piętrze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

308 000 zł50 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku w sercu Śródmieścia. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

178 000 zł34 m² 5 189,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,3 m , położona na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w Częstochowie, przy Alei Pokoju 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

440 000 zł48 m² 9 140,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,14m , zlokalizowane w samym centrum Częstochowy, przy Alei Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Tysiąclecie,Częstochowa

202 000 zł28 m² 7 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł44 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 44,2 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy Al. Armii Krajowej 66. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy ul. Mireckiego 24 W częstochowie. Idealne mieszkanie dla singla, pary albo jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 075 000 zł206 m² 5 206,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

299 900 zł48 m² 6 300,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 47,60m , usytuowane na III piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

535 436 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

339 000 zł67 m² 5 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Neo Nieruchomości prezentuje duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2 w Dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z 3 widnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, toalety oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

387 500 zł46 m² 8 423,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela bez prowizji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m znajdujące się na 2. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Częstochowy. ? lokalizacja: centrum Miasta ? Piętro: 1/2 ? Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 679,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna tylko w wgn! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, usytuowane na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Ostatni Grosz przy ulicy Skośnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

849 000 zł83 m² 10 272,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

382 000 zł46 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na trzecim piętrze eleganckiego cztero-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

254 500 zł38 m² 6 697,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne, widne mieszkanie w centrum Częstochowy przy ul. Sobieskiego 76/78 dzielnica Trzech Wieszczów Duże mieszkanie jednopokojowe powierzchni 38 m2 , z osobną kuchnią, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł33 m² 9 085,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, czartoryskiego, sprzedaż. Oferta premium na wyłacznośc dostępna tylko W wgn. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania 2-pokojowe atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewicz

Północ,Częstochowa

299 000 zł33 m² 8 978,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,3 m , zlokalizowane na 6. piętrze w 7-piętrowym wieżowcu z windą w dzielnicy Północ w Częstochowie przy ul. Bacewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego i jasnego mieszkania w dobrej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje M3 w cichej i spokojnej okolicy w Dzielnicy Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wygodne, funkcjonalne dwa pokoje w doskonałej lokalizacji. Winda, komórka lokatorska 6m2 na tym samym piętrze, łazienka po liftingu, nowe panele, ściany gładź gipsowa - mieszkanie pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

350 000 zł52 m² 6 731 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Piękne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu północ jedn.B przy ul.Michałowskiego.Piętro 1. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,północ jedn B,ul.Michałowskiego,punktowiec MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Stare Miasto,Częstochowa

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ulicy Piotrkowskiej 21b, dzielnica Stare Miasto w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - Mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz, ul. Sieroszewskiego Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

458 000 zł42 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Parkitce | Pierwsze piętro | Balkon z widokiem na zieleń Na sprzedaż komfortowe, nowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Komfortowe mieszkanie 51 m - Centrum Częstochowy, III Aleja Lokalizacja: częstochowa - Śródmieście, III Aleja Powierzchnia: 51 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 z 4 Czynsz: ok. 530 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

M - 4 parter 59 mkw, 3 pokoje , osobne wc , łazienka , osobna ustawna kuchnia , przedpokój ,L, , duży balkon zadaszony , okna pcv , piwnica z oknem pcv , ogródek przed balkonem - zdjęcia. Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie, na osiedlu Północ, przy ulicy Gen. Fieldorfa Nila 17. Mieszkanie o powierzchni około 60 m2, wymaga remontu, jest idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

177 000 zł36 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Posiada okna pcv. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum miasta. Lokal przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

330 832 zł37 m² 8 941,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Jura Estate oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 36,8.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij