dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę w samym centrum Częstochowy Uniwersalność nieruchomości pozwala na wykorzystanie jej zarówno jako powierzchni biurowej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

233 000 zł37 m² 6 374,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne M2 położone na parterze w bloku 4-piętrowym w Częstochowie na ul. Kiedrzyńskiej - osiedle Tysiąclecie. Mieszkanie widne z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł55 m² 5 398,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 55,2 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Czartoryskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

234 500 zł42 m² 5 650,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem do remontu, pełna własność z Księga Wieczystą - spokojna okolica, na własne potrzeby oraz alternatywa pod wynajem i lokatę kapitału. Duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do wprowadzenie. Duże i widne. Okna na wschód i zachód. Kuchnia w pełni wyposażona - agd w zabudowie. W przedpokoju oraz w jednym z pokoi - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

245 000 zł52 m² 4 676,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie M4 Raków wolne od zaraz pierwsze piętro Do sprzedaży lokal mieszkalny trzypokojowy z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł38 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe, 1 piętro Klimatyczne M-3 z balkonem, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Czartoryskiego. Na powierzchnię 38,5 m2 składają się 2 pokoje, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł37 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie o pow. 37,2m2, zlokalizowane na p. 2/4 w budynku po pełnej termomodernizacji. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 34,2 m 2 usytuowane na dziesiątym piętrze w w bloku z windą w dzielnicy Ostatni Grosz przy Al Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

267 000 zł59 m² 4 494,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M4 o pow. 59,4 m2 , na ul. Bohaterów Katynia. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie rozkładowe. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

263 000 zł48 m² 5 467,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu, dzielnica Północ. Tylko 5400 pln za m2. Na powierzchni 48,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł60 m² 4 448,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Glogera 18, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

320 000 zł58 m² 5 536,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok z nową elewacją , po termoizolacji. Duża kwadratowa kuchnia, ustawne pokoje. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

237 000 zł36 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne M2 położone na 4 pietrze w bloku 4-piętrowym w Częstochowie na ul. Michałowskiego - osiedle Północ. Mieszkanie widne z wystawą okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 838,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i Promenady Niemena. Główne atuty rewelacyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

453 340 zł70 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie szeregowej w spokojnej okolicy na osiedlu Wyczerpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Jeśli poszukujesz świetnie zlokalizowanego M3 do remontu na pierwszym piętrze to bardzo możliwe, że zaciekawi Cię ta propozycja. Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na Parkitce o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroszewskiego

Raków,Częstochowa

199 000 zł38 m² 5 292,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo ekonomiczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w okolicy alei Pokoju w Częstochowie. Główne atuty bardzo niskie koszty użytkowania, doskonała lokalizacja w bliskości pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,29 m2 w budynku mieszkalnym Le Mans w dzielnicy Wyczerpy dolne przy ul. Kontkiewicza. wysoki standard wykończenia budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

565 650 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji nowo powstający budynek zb 4 w dzielnicy Wrzosowiak. Do sprzedania widny, przestronny, ustawny apartament w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

646 900 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

548 350 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Norwida, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kontkiewicza 13, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3, zlokalizowane przy ulicy Jasnogórskiej 38 w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 38m2, dwa pokoje z kuchnią oraz łazienką, po remoncie generalnym, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 11 Listopada

Wrzosowiak,Częstochowa

385 000 zł62 m² 6 239,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,7 m2, zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak, przy Alei 11 Listopada na 4 piętrze bloku 4-piętrowego. Bez pośredników. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

258 000 zł46 m² 5 568,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, położone na 3piętrze bloku 4piętrowego w Centrum Częstochowy, przy ul. Nowowiejskiego Mieszkanie składa się z dużego pokoju , małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlik-Rückemanna

Zawodzie,Częstochowa

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia i jeden pokój posiadają okna na strone wschodnią zas salon i nastepny pokoj na południe Duży balkon i piwnica. W pobliżu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

230 000 zł37 m² 6 284,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,6 m2, położone na 9 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

438 000 zł69 m² 6 357,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! duże, przytulne mieszkanie, dobrze wyposażone, w spokojnej dzielnicy wrzosowiak, idealne dla rodziny. Biuro onyx Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białoszewskiego

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

424 576 zł66 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

229 000 zł32 m² 7 201,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 31,8m2, usytuowany jest na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glogera

Trzech Wieszczów,Częstochowa

272 000 zł40 m² 6 766,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do sprzedaż duże M2 położone na 1 piętrze, w bloku 4-piętrowym, na ul. Glogera, dzielnica Trzech Wieszczów. Super lokalizacja. Jest możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecie,Częstochowa

185 000 zł29 m² 6 313,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zostało zarezerwowane. Kawalerka w spokojnej, zielonej okolicy. Lokalizacja: ul. Kiedrzyńska 79, częstochowa Tysiąclecie Powierzchnia: 29,3 m2 Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 593,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, w bloku 3 -piętrowym, dzielnica Raków. Mieszkanie zadbane, funkcjonalne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

690 000 zł141 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Najlepiej zamiana na małą szeregówkę Do sprzedaży mieszkanie o pow. 88,40 m2 wraz z przynależną piwnicą, garażem, małym mieszkaniem z łazienką i aneksem kuchennym - łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

520 725 zł66 m² 7 896,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokal mieszkalny położony w miejscowości Częstochowa przy ul. Poleskiej 31 nr lokalu 10 o łącznej powierzchni 70,0200 M2 dla której w IX Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij