dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio! Pokój z kuchnią 39m po generalnym remoncie w samym centrum przy ulicy Tuwima, wymienione wszystkie instalacje, gładzie gipsowe, pokój z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Sprzedam bezpośrednio bardzo funkcjonalne, ciche i słoneczne mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane w ścisłym Centrum. Mieszkanie dwustronne, wszystkie okna wymienione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

145 000 zł49 m² 2 953,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 49,1 stan dobry pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne, duże mieszkanie dwupokojowe. W cenie jest także piwnica i strych. W mieszkaniu nowe duże okna niedawno wymieniane. Duży balkon.Mieszkanie częściowo odnowione. Blisko dworca pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

179 000 zł48 m² 3 713,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne, widne mieszkanie na wysokim parterze w nowym bloku. Wszystkie media z licznikami. W kuchini, przedpokoju i łazience na podłogach płytki, w pokojach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

173 000 zł46 m² 3 802,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Nowo wymienione okna i parapety. Duży balkon z widokiem na las. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

155 000 zł55 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 Centrum Częstochowy, 55m2, i piętro,atrakcyjna lokalizacja, ciche, parkiet dębowy, piwnica 10m2. Osobne wc, poludniowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

149 000 zł50 m² 2 985,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie M-3 49,9m2 + garaż Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Częstochowie w dzielnicy Śródmieście na ulicy Kopernika 50. Dwa duże i rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Uwaga!okazja! nowa niższa cena! Sprzedam M4 na Parkitce w bloku czteropiętrowym na 1 piętrze. 62 m2, kuchnia w zabudowie, duży salon, balkon, piwnica. Mieszkanie ciepłe i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Północ,Częstochowa

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam atrakcyjne i nowoczesne,własnościowe mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Północ. Wygodne położenie - blisko Promenada C. Niemena,Real, przystanek autobusowy i tranwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

100 000 zł29 m² 3 448,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

atrakcyjne, klimatyczne m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Północ,Częstochowa

300 000 zł73 m² 4 103,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-5 o pow. 73,1 m2 na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym, należące do Wspólnoty Mieszkaniowej Andersa 12. Okna trzech pokoi wychodzą na południe (19 m ; 8 m ; 9,80 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

110 000 zł28 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam M2 Północ 28m2 lub zamienię na M4 Północ Mieszkanie typu M2 28m2. Zlokalizowane jest na 4 piętrze w bloku pięciopiętrowym z windą w dzielnicy Północ. Kierunek wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok w dobrze znanej dzielnicy, blisko do szkol, uczelni i przychodni. W bloku na 3 pietrze z dwoma windami. Do modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

168 000 zł57 m² 2 964,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów.Starszy blok z ładnie zagospodarowanym podwórkiem,sporo miejsc parkingowych.Dwa pokoje z odrębną kuchnią ok.56 m2,na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Śródmieście,Częstochowa

199 000 zł61 m² 3 251,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na nowym osiedlu , z wygodym dużym parkingiem przed blokiem , do centrum niedaleko , dobra komunikacja miejska - autobusy , tramwaj, niedaleko LIDL , duży parking. Mieszkanie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł64 m² 3 119,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie, oferuję do sprzedaży komfortowe i całkowicie wyremontowane trzypokojowe mieszkanie M4 o powierzchni 63,8m2 znajdujące się na trzecim piętrze w świeżo ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

147 000 zł52 m² 2 805,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie typu M3 o pow.52,3 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w spokojnej części dzielnicy Tysiąclecie, ul.Kosmiczna. Blok 3 piętrowy świeżo wyremontowany, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

157 000 zł51 m² 3 078,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie widne i funkcjonalne, pozbawione progow i futryn z mysla o dzieciach, praktyczne drzwi do malego pokoju, duza lazienka z wanna 1.5m/1.5m, kuchnia z zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

380 328 zł83 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

W sercu Częstochowy, osłoniętym jednak od miejskiego zgiełku oferujemy nowoczesny i piękny architektonicznie budynek, z trzydziestoma apartamentami o powierzchni od 43 m2 do 115 m2 , tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiezdna

Tysiąclecie,Częstochowa

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokoje plus kuchnia.1PIETRO NOWE OKNA DRZWI .PARK PRZY DOMU.PIWNICA .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie typu M-3 pow.49m2 na I p. z balkonem w niskim bloku z cegły,ul.Kuncewiczowej 9 dzielnica Raków.Dwa duże pokoje,jasna kuchnia ,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 7 Kamienic

Podjasnogórska,Częstochowa

1 000 000 zł470 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży część oficyny w podwórzu. Znajduje się ona 100 metrów od głównego wejścia na Jasną Górę a co się z tym wiąże - jest to najbardziej handlowo-usługowa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

160 000 zł43 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia osobno, łazienka. Blisko sklepy, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Śródmieście,Częstochowa

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, balkonu i łazienki. Stolarka okienna jest wymieniona, drzwi wejściowe również, kuchnia i łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjeńskiej

Śródmieście,Częstochowa

500 000 zł96 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokalizacja: centrum, i strefa śródmieścia, bezpośrednie sąsiedztwo Parku Miejskiego i Jasnej Góry Cena obejmuje: - piwnicę - mieszkanie umeblowane: sypialnia: duże łoże małżeńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe (16m2, 8m2) mieszkanie w spokojnej okolicy. Lokal wymaga drobnego remontu w pokojach na podłogach linoleum ( w dużym pokoju panele) na ścianach tynk, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ossowskiego

Raków,Częstochowa

210 000 zł71 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4 pokoje z aneksem kuchennym (w tym największy pokój z balkonem na południowy zachód), łazienka z wanną, umywalką i bidetem, osobno wc z umywalką i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

115 000 zł38 m² 3 050,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku (4 piętra) na drugim piętrze. Mieszkanie jest słoneczne, ma ładny rozkład, łazienkę i kuchnię. Wokół dużo zieleni. Osiedle Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

239 000 zł69 m² 3 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie (pow. 69 m2). Wysoki standard. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żarecka

Raków,Częstochowa

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie dwupokojowe,słoneczne-kuchnia duża w kwadracie ,okno na wschód,pokoje ładne na zachód,duża możliwość aranżacji ,ciepłe,niski czynsz 260zł jedna osoba,każda dodatkowa plus7zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

123 000 zł47 m² 2 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o powierzchni 47m2 położone na 3 piętrze w bloku zlokalizowanym w dzielnicy Raków. Dwa ustawne pokoje - na ścianach tapeta, na podłodze lenteks; łazienka w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Północ,Częstochowa

189 000 zł62 m² 3 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,5m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 10 piętrowym na Północy. Mieszkanie duże, bardzo nasłonecznione przez co zimą mniej zużywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Łukasińskiego

Raków,Częstochowa

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe w bloku trzypiętrowym. Duży pokój, mała kuchnia. Spokojna okolica i sąsiedzi. Odświeżone, gotowe do zamieszkania. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł26 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w stanie do zamieszkania,po kapitalnym remoncie.Nowe instalacje elektryczna,wod-kan i CO.Nowe tynki.Wykończenie wg.aktualnych standardów z bardzo dobrej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

148 000 zł51 m² 2 901,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

łazienka w kafelkach 6 lat po remoncie, w duzym pokoju panele na podłodze, w kuchni i w przedpokoju kafelki na podłodze, wideodomofon. W poblizu promenada prowadząca do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielna kuchnią, łazienką i małym przedpokojem położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z domofonem przy ul. Kuncewiczowej (dzielnica Raków). Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

157 500 zł50 m² 3 118,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezposrednio - Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części dzielnicy Tysiąclecie (ul. Kosmiczna, niedaleko Halii Polonia). Mieszkanie położne jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

62 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam M4 na Parkitce w Częstochowie - 62 m2, 1 piętro. Duży salon, balkon, osobna łazienka i wc. Kuchnia w zabudowie. W pobliżu liczne punkty usługowo - handlowe. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasienicy

Częstochowa,śląskie

119 000 zł47 m² 2 549,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na pierwszym piętrze, 46,68 m2 wysokie mieszkanie dwupokojowe plus kuchnia, okna plastikowe, spokojna cicha okolica jednocześnie blisko do przystanków komunikacji miejskiej okolice dh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Raków,Częstochowa

79 500 zł19 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 1-pokojowe. Pokoj- podłoga w panelach, gipsówki, w pokoju i przedpokoju podwieszany sufit, okno nowe drewniane. Łazienka - terakota, glazura, , woda ciepła -.