dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł45 m² 6 585,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Green House ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowo zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

179 999 zł33 m² 5 454,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

270 000 zł47 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 46,90m2 , położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym (blok po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

410 000 zł80 m² 5 157,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży duże, trzypokojowe mieszkanie na parterze w Centrum miasta. Z uwagi na lokalizacje idealne dla osób chcących mieszkać w ścisłym centrum miasta jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

169 999 zł28 m² 6 071,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 999 zł47 m² 5 744,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia - ok 47M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Dla mieszkańców zamykany parking Czynsz - 800 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 500 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: vendo parkc. H. Jagielończycybasen Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśmiana

Raków,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Parkitka, częstochowa Oferujemy na wynajem komfortowe, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

304 000 zł59 m² 5 143,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie M4 w centrum Częstochowy , ul. Focha. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie dwustronne, z układem okien północ-południe i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irzykowskiego

Raków,Częstochowa

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem przestronną, w pełni umeblowaną i wyposażoną kawalerkę, gotową do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie położone w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie, z dużym balkonem, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem Nowy Apartament o powierzchni 55m zlokalizowany na trzecim piętrze nowego bloku z windą w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

188 999 zł30 m² 6 299,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

245 000 zł48 m² 5 106,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na granicy dzielnic Tysiąclecie i Centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,98 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

175 999 zł26 m² 6 769,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, przy ul. Skośnej w Częstochowie w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie składa się z: kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Szymanowskiego w Częstochowie, dzielnica Śródmieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

398 999 zł61 m² 6 540,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienkawc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2012 roku Czynsz - 950 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

299 999 zł52 m² 5 769,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 52M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenac.H. M1dużo zieleni mnóstwo ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

229 000 zł46 m² 5 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, na IV piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Michałowskiego w dzielnicy Północ Dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł38 m² 6 790,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie M3, częstochowa, tysiąclecie, broniewskiego, sprzedaż. Polecam do sprzedaży gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 37,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 900 zł56 m² 5 891,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealna lokalizacja w centrum Częstochowy | 56 m | 1. piętro | Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkani E do własnej aranżacji przy U L. Mickiewicza 25/31 W częstochowie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 46,4 m 2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Nieruchomość o powierzchni 49 m2, znajduje się w samym Centrum Częstochowy i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

228 000 zł46 m² 4 967,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie ciepłe, środkowe, częściowo umeblowane. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

359 000 zł48 m² 7 526,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

249 999 zł37 m² 6 756,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 37M: salon z balkonemsypialnia Kuchnia Łazienka Mieszkanie znajduje się blisko uczelni Wyposażenie mieszkania pralka lodówka piekarnik lóżko Czynsz - 500 zł Dobra komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,2 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

315 000 zł51 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,1m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Północy. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ossolińskiego

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

1 300 zł62 m² 20,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę najmu okazjonalnego przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 62,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

215 000 zł45 m² 4 735,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Częstochowa Północ - 2 pokoje, kuchnia, balkon, dużo miejsc parkingowych, spokojna okolica. Przytulne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 pokoje na Parkitce - 5. piętro. Na wynajem wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone w nowym apartamentowcu w najbardziej pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne duże mieszkanie w dzielnicy 1000 lecie Mieszkanie składa się z : - Salonu z dużą wnęka, która może stanowić dodatkową sypialnię - sypialni - kuchni - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Częstochowa

179 999 zł33 m² 5 454,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł45 m² 6 570,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 44,90m2. Idealna lokalizacja 1000-lecie ul. Obrońców Westerplatte. Świetne mieszkanie na sprzedaż. Przed blokiem sklepy , szkoła/przedszkole , boiska , przychodnia , tereny zielone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij