dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Łódzkiej 25, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie składa się z: - duży pokój z wyjściem na balkon - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 900 zł46 m² 5 867,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości prezentuje sprawdzoną i komfortową przestrzeń mieszkalną na sprzedaż, zlokalizowaną w pożądanej dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kiedrzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: salon z balkonemsypialnia kuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagielończycywiele sklepów (biedronka, aldi)dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrzosowiak,Częstochowa

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

1 350 zł33 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Wierzbowej 22. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ~ 33,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

218 999 zł33 m² 6 636,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Powierzchnia - 33M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 350 zł Dużo miejsc parkingowych Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: blisko centrum miastawiele sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, mieszkanie 55,10 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z wyremontowaną klatką schodową i dwoma niezależnymi wejściami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 58, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Uwaga! Nowe pachnące świeżością, jeszcze nigdy nie wynajmowane mieszkanie, wykończone nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane blisko centrum miasta, na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 888 zł58 m² 6 894,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wymienione wszystkie grzejniki Wymienione wszystkie instalacje Nowa płyta indukcyjna (12.12.25) Wylewki bez progowe jednopoziomowe w całym mieszkaniu Powierzchnia ok 58m2 -Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

309 999 zł48 m² 6 526,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: salon z balkonem aneks kuchniasypialniasypialnia łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: pasaż Północ C.H. M1 blisko Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

205 000 zł41 m² 4 987,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Układ mieszkania: dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 545,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje z aneksem Bardzo dobry układ Powierzchnia ok 27,5 m2 -salon z wyjściem na duży balkon -kuchnia ( 1,93m x 3,15m ) -łazienka Piętro 3/5 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł36 m² 5 915,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

308 999 zł52 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

300 000 zł37 m² 8 034,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 37,34m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Nałkowskiej, usytuowane na drugim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 490 zł30 m² 49,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie. Kuchnia wyposażona w agd. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, tysiąclecie. O mieszkaniu Lokal na 7 piętrze, 30 m2,składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Raków,Częstochowa

199 000 zł51 m² 3 900,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokoje 51 m z dużym balkonem | Raków, ul. Prusa | do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,02 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wopistów

Dźbów,Częstochowa

209 000 zł49 m² 4 260,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w kameralnym bloku 1-piętrowym położonym w dzielnicy Dźbów, przy ul. Wopistów. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze w bloku po termomodernizacji z nową windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

318 600 zł54 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 56 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie M3 o powierzchni 52m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecia przy ul. Księżycowej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Raków,Częstochowa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem Częstochowa, raków, al. Pokoju | 29 m | 1 piętro | osobna kuchnia Szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

249 000 zł50 m² 4 970,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,10 m , położone na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji , zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Parkitka,Częstochowa

408 000 zł69 m² 5 921,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowy Apartament o powierzchni 68,9m zlokalizowany w cichej dzielnicy Parkitka w Częstochowie Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

360 000 zł58 m² 6 196,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie M4 na sprzedaż / zamiana na mniejsze. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta przy ul. Jasnogórskiej. Nieruchomość o pow. 58,10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem 2-pokojowy Apartament o powierzchni 45m zlokalizowany na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku na osiedlu Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

249 999 zł29 m² 8 620,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 29m2 położoną na czwartym piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

360 000 zł52 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się przy ul. Księżycowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie stanowi pełną własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.