dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Częstochowa - Lista ofert

536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

536 ogłoszeń

485 000 zł57,73 m² 8 401,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,73 m , położone przy ul. Poleskiej 74a w Częstochowie, na 2. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie o powierzchni 52 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. a dodatkowo wydzielonej części na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł23 m² 8 695,61 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam kawalerkę w Częstochowie na Tysiącleciu w dobrze skomunikowanej lokalizacji (blok Mrówkowiec - Armii Krajowej 66). Blisko kampusu pcz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

949 000 zł118 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł48 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem , przynależną piwnicą oraz strychem , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

329 000 zł55 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

449 999 zł83 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

169 999 zł29 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 000 zł50 m² 39,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10m zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Krasińskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

257 999 zł46 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Sportowej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, idealne dla pary, singla lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

535 982 zł72 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł43 m² 6 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Parkitka,Częstochowa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka zlokalizowana w fantastycznym miejscu przy ul. Elsnera, w pełni wyposażona i umeblowana. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na Jasną Górę i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł46 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

279 300 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł38 m² 5 963,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - w sercu dzielnicy Tysiąclecie, tuż przy uczelniach i w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz! Mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu, składa się z: 2 pokoi (mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem 2 pokojowy Apartament o powierzchni 46m zlokalizowany na czwartym piętrze w pięciopiętrowym nowym bloku w dzielnicy Parkitka Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana przestronna winda Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Stare Miasto,Częstochowa

339 000 zł46 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł30 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa

275 000 zł31 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m dwustronne, składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

- rezerwacja - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji Tysiąclecie, 37,5 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica. Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

1 650 zł61 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w świetnej lokalizacji przy Placu Bohaterów Getta w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Częstochowa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków, do wynajęcia mieszkanie M-3 (2 pokoje z kuchnią). Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Aniołów,Częstochowa

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości prezentują ofertę wynajmu funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni ok. 35 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ul. Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , położone w samym sercu Częstochowy ul. Kościuszki 3. Lokal znajduje się w solidnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

465 000 zł65 m² 7 187,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,70 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak ul. Palmowa w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł64 m² 6 839,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - ok 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł32 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej 66 w samym sercu dzielnicy Tysiąclecie. To przestronne wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Trzech Wieszczów,Częstochowa

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.