dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

423 ogłoszenia

545 000 zł86 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rzadkość! 2-poziomowe mieszkanie, 2 wejścia Dwupoziomowe mieszkanie z dwoma wejściami idealne dla rodziny lub na działalność Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 572 zł71,74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 71,74 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 30 m | 1 piętro | os. Tysiąclecie Lokalizacja: częstochowa, os. Tysiąclecie Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 30 m Piętro: 1/4 Liczba pokoi: 1 Rok budowy: 1970 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do zamieszkania , a może inwestycyjnie pod najem. Mieszkanie do wprowadzenia lub dobra opcja inwestycyjna pod najem bez nakładów finansowych. Zlokalizowanego w Centrum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania na pierwszym piętrze. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem do wprowadzenia, zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dwupokojowego w zielonym otoczeniu. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Pużaka Zielona ,ciesząca się ciszą i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56m 2 w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44 m² 11 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w dzielnicy Parkitka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,10 m² 5 968,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 50,10 m2 położonego na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 74 m2, składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 722 zł40,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35,22 m² 5 252,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż, kawalerka. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,20 m² 5 273,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane na Błesznie. W pobliżu nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, punkty handlowo - usługowe; przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł75,91 m² 6 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,70 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ul. ŚW. Brata alberta Do sprzedaży przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w kameralnym budynku mieszkalnym, nowego przedsięwzięcia deweloperskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz przytulnego dwupokojowego mieszkanie , w dzielnicy Północ ul. Czecha. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie plus kuchnia , łazienka z wc i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Kilińskiego O mieszkaniu Lokal składa się z 3 osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,50 m² 6 505,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje komfortowe i bardzo jasne M3 zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni 47,5 m znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 położone w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej znajdujące się blisko Alei Brzozowej. Mieszkanie zlokalizowane wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 278 zł72,38 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Santo zlokalizowanym w centrum Częstochowy. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 , położone na parterze w bloku jednopiętrowym w dzielnicy dźbów. Powierzchnię mieszkania stanowi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do najmu. Oferta najmu dużego jednopokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Niepodległości. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy Północ. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem świetna lokalizacja i duży potencjał prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Wrzosowiak,Bohaterów Katynia 50 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,70 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mireckiego - dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł61 m² 5 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m 2 w dzielnicy Północ przy ul. Michałowskiego Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 53 m2 , usytuowane na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy. Powierzchnię mieszkania stanowi: przedpokój szafa, lustro,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 721 zł55,83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienie na dwa pokoje) w dzielnicy Śródmieście. Budynek zlokalizowany przy ul. Kopernika - w pobliżu Centrum Miasta, komunikacji miejskiej czy.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł46 m² 5 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł67,30 m² 8 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe jeszcze niezamieszkałę mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym Cena : 579 000, 00 pln To idealna okazja, aby zamieszkać w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej dzielnicy Parkitka! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje klimatyczne mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze w niskim bloku , po niedawnym remoncie - wymienione instalacje elektryczne.