dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 544,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą. Nieruchomość mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł41 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

535 000 zł81 m² 6 621,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

370 000 zł46 m² 7 974,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wygodne mieszkanie M3 w doskonałej propozycja! Cena: 370 000 zł Powierzchnia: 46,4 m Czynsz administracyjny: 567 zł Najważniejsze atuty mieszkania: lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Częstochowa

2 300 zł47 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Centrum Częstochowy na nowo wybudowanym osiedlu Neonowym. Powierzchnię mieszkania (ok. 47,29 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bialska

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

306 000 zł60 m² 5 125,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o mieszkaniu, które wyróżnia się na tle innych? To miejsce stworzone dla osób, które cenią przestrzeń, funkcjonalność i niebanalny klimat. Polma Nieruchomości zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

408 999 zł63 m² 6 492,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Wyposażenie: - lodówka - pralka - zmywarka - piekarnik Powierzchnia 63M: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka Parking zamykany na pilota Czynsz - ok 650 zł Dobra lokalizacja: - ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka Mieszkanie wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości locatus prezentuje funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 49,5m2 i usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 550 zł41 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lisiniec,Częstochowa

749 000 zł84 m² 8 891,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż, dostępny od zaraz komfortowe mieszkanie z dużym tarasem, usytuowane w spokojnej, zielonej okolicy, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

199 900 zł38 m² 5 274,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***** rezerwacja oferty ***** Oferta dostępna tylko w wgn! Mieszkanie w centrum miasta, z własnym parkingiem, w super cenie! Szukasz 2-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Północ,Częstochowa

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 mkw zlokalizowane w dzielnicy Północ przy ul. Bacewicz. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bór

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 850 zł36 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników. Mieszkanie nowe, tuż po wykończeniu, o powierzchni 36,04 m2. Zlokalizowane w nowym, II-kondygnacyjnym budynku, oddanym w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

363 689 zł43 m² 8 455,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - dostępne również inne metraże Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego dewelopera- oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

489 000 zł62 m² 7 836,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowanego na parterze w zadbanym, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

576 732 zł74 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73.94m zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Raków,Częstochowa

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy Alei Pokoju w dzielnicy Raków. Duży salon, w przedpokoju miejsce na dużą szafę. Wyposażenie w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 216,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w wgn! Szukasz przytulnego, 2-pokojowego mieszkania z potencjałem w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Częstochowy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

456 660 zł52 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż lub zamianę mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Częstochowa

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Częstochowa,śląskie

726 zł55 m² 13,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odstąpię mieszkanie 55m2 w centrum ul. Ogrodowa na drugim piętrze.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią i balkonem od ulicy, Mały pokoj(sypialnia lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

369 512 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40.83 zlokalizowane na pierwszym piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Raków,Częstochowa

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje na parterze w bloku z zamykanym parkingiem, blisko Jagiellończyków prowadzi; aleja Nieruchomości lokalizacja Raków,ul.Wojska Polskiego, w pobliżu estakady, po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Raków,Częstochowa

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal mieszkalny 37 m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w dzielnicy Raków przy ulicy Asnyka. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

239 900 zł28 m² 8 660,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja, która się nie starzeje! Biuro Nieruchomości polma prezentuje ofertę idealną dla inwestora mieszkanie (da pokoje z aneksem kuchennym) w ścisłym centrum Częstochowy, gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

498 663 zł72 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.27m zlokalizowane na drugim piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow.55 m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Szajnowicza - Iwanowa. Mieszkanie przestronne o dobrym standardzie, składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jasne i przestronne mieszkanie w samym centrum Częstochowy z jednym miejscem parkingowym ( możliwość wynajmu innych miejsc postojowych). Mieszkanie jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błeszno,Częstochowa

339 000 zł67 m² 5 059,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Neo Nieruchomości prezentuje duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2 w Dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z 3 widnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, toalety oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

439 000 zł66 m² 6 651,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne mieszkanie w samym centrum Częstochowy, w wieżowcu 10-piętrowym (2. piętro z windą). Układ: salon z aneksem kuchennym + 3 sypialnie, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Stare Miasto,Częstochowa

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego, dwupiętrowego budynku po termomodernizacji, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne i komfort mieszkania. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Expander z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Częstochowy. ? lokalizacja: centrum Miasta ? Piętro: 1/2 ? Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

1 300 zł28 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyje mieszkanie jednopokojowe położone w dzielnicy Pólnoc ,na trzecim piętrze w bloku z windą. W pobliżu Promenada , sklepy ,szkoła, przystanek autobusowy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fertnera

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

479 000 zł66 m² 7 235,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ema Nieruchomości prezentuje: komfortowe Mieszkanie z Dużym Balkonem i Tarasem na Wyczerpach! Marzysz o ciszy, zieleni i wygodzie, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

254 500 zł38 m² 6 697,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepłe, słoneczne, widne mieszkanie w centrum Częstochowy przy ul. Sobieskiego 76/78 dzielnica Trzech Wieszczów Duże mieszkanie jednopokojowe powierzchni 38 m2 , z osobną kuchnią, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 56 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40m2 położonego na kameralnym osiedlu w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł30 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,7 m , zlokalizowane w samym sercu Częstochowy - przy ul. Pow, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie dostępne na wynajem od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij