dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz komfortowego i stylowego mieszkania ta oferta jest dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

389 999 zł57 m² 6 842,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 57M: - salon z balkonem - Sypialnia - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - wc Pod blokiem dostępny zamykany parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż słoneczne, dwustronne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzosowiak,Częstochowa

229 500 zł30 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro marvest nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie typu studio z oddzieloną kuchnią gotowe do wprowadzenia na dziesiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz (aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

429 000 zł66 m² 6 485,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowa oferta mieszkania w centrum Częstochowy! Nie zwlekaj takie mieszkania znikają błyskawicznie! Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego i przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

336 000 zł49 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie po remoncie stan do zamieszkania. Duzy pokój z szafa typu komander umeblowany mały pokój do aranżacji oraz duża kuchnia wyposażona umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

525 096 zł60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Małopolskiej mieszczące się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z: -hol 3,77 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu ustawnego M3 położonego w dzielnicy Wrzosowiak. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Śródmieście,Częstochowa

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

269 000 zł48 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Ostatni Grosz w Częstochowie o powierzchni 48,5m2 usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie to dwa, bardzo ładne pokoje (22 i 10mkw) z dużą kuchnią ( 9mkw,) i balkonem oraz przynależną piwnicą ( 5mkw.). Powierzchnia 49,5mkw. na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

388 168 zł44 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Małopolskiej mieszczące się na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: -hol 3,50 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu M4 położonego w Śródmieściu. Powierzchnia nieruchomości to 66m2, na którą się składa przestronny, ustawny salon, oddzielna kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wygodne, funkcjonalne dwa pokoje w doskonałej lokalizacji. Winda, komórka lokatorska, łazienka po liftingu, nowe panel, ściany gładź gipsowa. Wszędzie blisko, szkoła 100m od klatki, aquapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł30 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w świetnym punkcie z własnym miejscem parkingowym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy w podwórku przy al. Nmp. Posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje na wynajem nowe, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Parkitka, przy ul. Poleskiej w Częstochowie. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 550 zł33 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

246 000 zł42 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na Sprzedaż słoneczne M3 położone w dzielnicy Wrzosowiak. Powierzchnia to 42m2, na którą się składa ustawny salon, sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przytulne M3 położone na pograniczu Śródmieścia i Tysiąclecia. Powierzchnia to 41m2, na którą się składa duży pokój, mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nie szukaj dalej to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, ta oferta spełni Twoje oczekiwania! M3 w dzielnicy Wyczepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

389 999 zł48 m² 8 041,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia ok 48,5m2 -salon z wyjściem na balkon -aneks kuchenny -2xsypialnia -łazienka Wymienione instalacje elektryczne oraz wod-kan Gipsówki na ścianach i sufitach Na podłogach panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,1000-lecie,ul.Nałkowskiej MIESZKANIE Lokal mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku i składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Północ,Częstochowa

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M2 na sprzedaż, częstochowa, północ, ul. Michałowskiego. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem M3 w Śródmieściu przezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 47 m kw mieści się 700 metrów od placu Biegańskiego. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Równoległa

Ostatni Grosz,Częstochowa

244 000 zł37 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa expert partner oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow.36,6m2 z możliwością przearanżowania na mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym na Ostatnim Groszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena! Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji z ogrodem i garażem w dobrej cenie ta oferta jest dla Ciebie! neo Nieruchomości prezentuje przestronne, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

3 400 zł77 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ,ul.Makuszyńskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

229 999 zł46 m² 5 054,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 45,5 m2: -Salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Drzwi antywłamaniowe Okna pcv (północ / Południe) Piwnica Parking pod blokiem Blok ocieplony po termomodernizacji Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

455 000 zł68 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

242 778 zł28 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie na Osiedlu Santo usytuowanym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

290 000 zł48 m² 5 979,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nie szukaj dalej to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Szukasz funkcjonalnego i dobrze zlokalizowanego mieszkania? Ta oferta na Wrzosowiaku w Częstochowie jest stworzona wlasnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na trzecim piętrze w boku z cegły przy ulicy Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek 4 piętrowy, ocieplony, czysty, zadbany. Mieszkanie środkowe, słoneczne na dwie strony Duża kuchnia, dwa ustawne pokoje, z ogródkiem w cichym miejscu w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

419 999 zł66 m² 6 363,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Powierzchnia 66M -salon z balkonem (widok na Jasną Górę) -sypialnia -sypialnia -kuchnia -łazienka W mieszkaniu był przeprowadzony generalny remont w 2014 roku: - wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez pośredników; komfortowe mieszkanie na cichym osiedlu na Parkitce przy ul. Mościckiego 11. 51 m2 dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym (kanapa, szafka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

219 500 zł27 m² 8 069,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuje mieszkanie w centrum miasta idealne dla singla lub pod inwestycję. - powierzchnia: 27,2 m - Piętro: 1 (w bloku) - Mieszkanie wysokie (2,7 m), jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

53 000 zł68 m² 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

**na sprzedaż: gotowy, funkcjonujący biznes wynajem apartamentów przez booking** Biuro Nieruchomości **polma** oferuje na sprzedaż dochodowy biznes oparty na wynajmie krótkoterminowym mieszkań za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

382 012 zł44 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Podjasnogórska,Częstochowa

425 376 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025