dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

229 000 zł38 m² 6 072,66 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny w ścisłym centrum Częstochowy, przy ulicy Jasnogórskiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

397 000 zł46 m² 8 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane w bloku w centrum miasta. Lokalizacja mieszkania jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania położonego w dzielnicy Trzech Wieszczów blisko Szpitala. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku blisko centrum. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M-3, zlokalizowanego przy ul. Kiedrzyńskiej 97 w Częstochowie. Nieruchomość w bardzo dobrze zlokalizowanej części miasta, piechotą 5 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

337 000 zł36 m² 9 232,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania po generalnym remoncie w samym centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 m2, zlokalizowane przy al. Kościuszki w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 090 zł38 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo ładne i jasne mieszkanie dwupokojowe na spokojnym osiedlu w ścisłym centrum Częstochowy *posiada wiele udogodnień, takich jak podgrzewane panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

1 000 zł33 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Częstochowa ul. Krakowska 1 000 zł Do wynajęcia lokal mieszkalny w standardzie podstawowym, bez balkonu położony w bloku mieszkalnym trzypiętrowym na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 47m -salon + duży balkon -kuchnia -sypialnia -łazienka -garderoba -przedpokój Na podłogach parkiet oraz płytki Instalacja elektryczna miedziana Parking zamykany na pilota Czynsz 580zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rozmarynowa

Lisiniec,Częstochowa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowiutki dom szeregowy lisiniec 3 pokje 2 łazienki ogród, 2xparking strych Oferuję do wynajęcia nowy nowoczesny I konfortowy dom szeregowy o pow. ok 70m2 plus strych, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

355 000 zł48 m² 7 319,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , usytuowanego na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

310 000 zł46 m² 6 768,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z bardzo dobrą lokalizacją.Cicha i bezpieczna okolica. Blisko szkoła, przedszkole, basen, promenada. Do Politechniki 15mnut piechotą. Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

295 000 zł46 m² 6 357,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, zadbane mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym pobliżu spółdzielni Nasza Praca. Dużo zieleni wokół bloku , wygodny parking to niewątpliwy atut lokalu. Na uwage zasługują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

380 000 zł64 m² 5 984,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne i rozkładowe M4 na Wyczerpach, dostępne od zaraz. Nieruchomość jest na 1 piętrze, co jest ogromnym atutem. Świetna lokalizacja. Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe , które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom unikalnych przestrzeni. Charakterystyka: lokalizacja: blok z cegły nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

192 000 zł46 m² 4 164,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Raków w bloku na trzecim piętrze przeznaczone do remontu. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa po remoncie, ładdna lewacja budynku.Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

1 500 zł42 m² 36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 przytulne pokoje z widokiem na panoramę Częstochowy prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Błeszno,Ul.Bohaterów Katynia NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 42m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 500 zł53 m² 7 349,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem Sprzedaż bez pośredników! Z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

285 000 zł45 m² 6 312,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w biurze nieruchomości czestate! Szukasz mieszkania z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury? Jeśli tak - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo ładnie urządzona kawalerka położona w spokojnej okolicy, niedaleko Promenady Czesława Niemena *powierzchnia 24 m2 *piętro 2 *ogrzewanie miejskie *tuż przy klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane przy ulicy Botanicznej 24, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wyczerpy-Aniołów,Częstochowa

335 000 zł51 m² 6 594,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości polma oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie M3 położone w cichej i zielonej dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 090 zł36 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Focha 46a *powierzchnia 36,5 m2 *piętro 3 *miejskie ogrzewanie *w pobliżu centrum miasta oraz liczne punkty usługowo-handlowe *zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" urokliwe mieszkanie Z klimatem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, wysokie, klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Śródmieście,Częstochowa

259 000 zł43 m² 5 981,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży w okazyjnej cenie M4 na ul. Nadrzecznej, dzielnica Śródmieście. Wchodząc do mieszkania mamy wrażenie dużo większego metrażu niż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w Częstochowie, na osiedlu Północ na parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wilsona

Stare Miasto,Częstochowa

990 zł18 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Wilsona 66/66a. *Składa się z pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki. *Jest jasna i przestronna. *Do lokalu przydzielone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

398 000 zł56 m² 7 119,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Marzysz o mieszkaniu, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez dodatkowych nakładów finansowych? To miejsce jest dla Ciebie! Przestronne M3 o powierzchni 55,9 m położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Dwa pokoje z dużą kwadratową kuchnią. Nowe meble. Dodatkowym atutem jest zamykany na pilota parking dla mieszkańców bloku. 1300zl dla właściciela , 483zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 550 zł41 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

299 000 zł51 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Północ parter w bloku IV p doskonała lokalizacja dla osób starszych duży balkon,widok na teren zieleni i parking pod blokiem Do sprzedaży lokal mieszkalny dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł53 m² 19,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dla studenta lub studentki Do wynajęcia pokój w mieszkaniu Częstochowa Centrum wolne od zaraz Oferujemy do wynajęcia pokój w mieszkaniu w Częstochowie w budynku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe po remoncie usytuowane na pierwszym piętrze , w czteropietrowym budynku mieszkalnym. Przed blokiem duży parking. Mieszkanie stanowią trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu sympatycznego mieszkania jednopokojowego, położonego na parterze wieżowca w samym centrum miasta. Mieszkanie przytulne i ustawne po generalnym remoncie kilka lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Północ,Częstochowa

268 000 zł35 m² 7 657 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na małym metrażu. Po remoncie 5 lat temu! prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie mieści się przy ul.Fieldorfa Nila w blok u czteropiętrowym na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

179 998 zł26 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka blisko Jasnej Góry Powierzchnia ok 26 m2 Pokój, kuchnia , łazienka Niski czynsz : 300zł Na podłogach parkiet oraz płytki Drzwi antywłamaniowe Piwnica Parking z bramką na pilota Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,69m2 zlokalizowane przy ul. Poleskiej, osiedle Parkitka. Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

4 000 zł157 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości greathouse prezentuje przepiękny apartament w sercu Częstochowy na wynajem! Całe 157m2 przestrzeni wykończone w wysokim standardzie! Zapraszamy serdecznie na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

260 000 zł46 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na Tysiącleciu prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Tysiąclecie mieszkanie Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

377 000 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie o powierzchni 47,3m2, usytuowanego na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij