dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

280 000 zł52 m² 5 353,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,30 mkw , zlokalizowane na drugim piętrze w wieżowcu. Nieruchomość składa się z: - dwóch pokoi - w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie w cichym centrum Częstochowy. Oryginalny rozkład - duża kuchnia w kwadracie, mała, ale wyremontowana łazienka z prysznicem, w której znalazło się miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Raków,Częstochowa

245 000 zł52 m² 4 676,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie M4 Raków wolne od zaraz pierwsze piętro Do sprzedaży lokal mieszkalny trzypokojowy z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

255 000 zł37 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie o pow. 37,2m2, zlokalizowane na p. 2/4 w budynku po pełnej termomodernizacji. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

360 000 zł44 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Centrum miasta. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, śródmieście,ul.Nowowiejskiego LOKAL Mieszkanie o powierzchni 44m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł60 m² 4 448,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Glogera 18, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł39 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 39 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Stradom,Częstochowa

599 000 zł82 m² 7 328,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo duże, funkcjonalne mieszkanie o pow 81,74 mkw, w dzielnicy Stradom. Apartament położony jest w zabudowie wielorodzinnej na drugim piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bialska

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw, położone w apartamentowcu przy ulicy Bialskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Podjasnogórska,Częstochowa

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne mieszkanie o wysokim standardzie w nowo wybudowanym apartamentowcu, w doskonałej lokalizacji przy Parku Jasnogórskim przy ulicy 3 maja *na liście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

396 000 zł57 m² 6 996,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z miejscem parkingowym zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście Mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 , usytuowane jest na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,29 m2 w budynku mieszkalnym Le Mans w dzielnicy Wyczerpy dolne przy ul. Kontkiewicza. wysoki standard wykończenia budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

565 650 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji nowo powstający budynek zb 4 w dzielnicy Wrzosowiak. Do sprzedania widny, przestronny, ustawny apartament w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

646 900 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

548 350 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Północ,Częstochowa

1 590 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w doskonale skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Norwida, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kontkiewicza 13, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Raków,Częstochowa

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M-2, zlokalizowanego przy ulicy Limanowskiego 35/37 w Częstochowie. Nieruchomość w bardzo dobrze zlokalizowanej części miasta, piechotą 7 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie typu M-3, zlokalizowane przy ulicy Jasnogórskiej 38 w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 38m2, dwa pokoje z kuchnią oraz łazienką, po remoncie generalnym, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

394 000 zł75 m² 5 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 11 Listopada

Wrzosowiak,Częstochowa

385 000 zł62 m² 6 239,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,7 m2, zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak, przy Alei 11 Listopada na 4 piętrze bloku 4-piętrowego. Bez pośredników. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

309 000 zł46 m² 6 681 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Tysiąclecie prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, żołnierzy Niezłomnych ,blok 4 pietrowy 1 Piętro! Opis Nieruchomosci Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

4 500 zł166 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem luksusowy apartament znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Apartament o powierzchni 166 m2 znajduje się w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawne M4 położone na 4 piętrze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Północ. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania przytulne i zadbane mieszkanie w Dzielnicy Trzech Wieszczów. W skład mieszkania wchodzi słoneczny pokój z balkonem, oddzielną kuchnią i łazienką, 32m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

434 000 zł79 m² 5 495,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe W stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem na Tysiącleciu prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu 1000-lecia przy ul Kwiatkowskiego na 1 piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Północ,Częstochowa

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 52m2, usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wilsona

Stare Miasto,Częstochowa

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ulicy Tomasza Wilsona 66/66a. *Powierzchnia 24 m2. *Piętro 1. *Ogrzewanie centralne. *Do mieszkania przydzielone miejsce parkingowe. *W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 250 zł67 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w Centrum prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, centrum W pobliżu szkoła,sklepy, przystanki autobusowe i tramwajowe. O mieszkaniu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 59 m 2 usytuowane na drugim piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy pck. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

394 000 zł75 m² 5 253,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

418 000 zł79 m² 5 291,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 4-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ciepłego i jasnego mieszkania dwupokojowego w dzielnicy Północ. Oferta prywatna Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po niedawnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe , które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom unikalnych przestrzeni. Charakterystyka: lokalizacja: blok z cegły nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie M4 w bardzo dogodnej lokalizacji , w dzielnicy Północ w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym , pośród zieleni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

186 000 zł31 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, przygotowane do generalnego remontu. Czysta, zadbana klatka. Mieszkanie typu kawalerka, pokój z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Północ,Częstochowa

430 000 zł53 m² 8 102,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy apartament do sprzedaży w dzielnicy Północ na terenie osiedla Kawie Wzgórze. Apartament w stanie deweloperskim w kameralnym budynku ośmiolokalowym. Powierzchnia użytkowa 53,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

359 000 zł46 m² 7 872,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym ( blok po termoizolacji ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kosmiczna

Tysiąclecie,Częstochowa

160 000 zł22 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Fantastycznie położone, ustawne i wygodne mieszkanie z loggią. Możliwość nowoczesnej aranżacji przy niewielkich nakładach remontowych. Lokal zarządzany przez tbs - niski czynsz. Okna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij