dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

148 000 zł51 m² 2 901,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

łazienka w kafelkach 6 lat po remoncie, w duzym pokoju panele na podłodze, w kuchni i w przedpokoju kafelki na podłodze, wideodomofon. W poblizu promenada prowadząca do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w dobrym stanie. Okna plastikowe. Mieszkanie jasne. Cicha okolica .Umeblowany aneks kuchenny ze zmywarką. Osobno łazienka i wc, umywalka, płytki ceramiczne. Czynsz najmu obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjasnogórska

Podjasnogórska,Częstochowa

179 000 zł47 m² 3 792,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

mieszkanie dwupokojowe, po remoncie(nowe okna pcv, drzwi wewnetrzne, drzwi wejsciowe typu gerda, nowa instalacja gazowa .wodno kanalizayjna, elektryka. podloga orginalny parkiet)-scisle centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, umeblowane - trzem studentkom wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuncewiczowej

Raków,Częstochowa

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z oddzielna kuchnią, łazienką i małym przedpokojem położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z domofonem przy ul. Kuncewiczowej (dzielnica Raków). Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Blok ocieplony ,wyremontowany. Mieszkanie w dobrym stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 000 zł36 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 35,5 m2 dwupokojowe w wieżowcu przy ulicy Słowackiego na VII piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane. W cenę najmu 1000 zł wliczony jest czynsz administracyjny. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 200 zł51 m² 23,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie w atrakcyjnej lokalizacji, świeżo po generalnym remoncie. Stan mieszkania rewelacyjny. Nowa łazienka, nowa zabudowa kuchni, pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pobliżu poczta, apteka, supermarket i przystanek mpk;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-2.Parter,doskonała lokalizacja.Umeblowane,nowoczesne.50m.Nowy blok.Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Raków,Częstochowa

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie M-3 48m2 w Częstochowie ( Raków ) na ulicy Niepodległości. Dwa pokoje, widna kuchnia, balkon, domofon. Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Północ,Częstochowa

126 000 zł33 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Autobus, tramwaj, szkoly i sklepy w okolicy. Cena do negocjacji. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie, po remoncie do natychmiastowego zamieszkania. Na ścianach położona jest gipsówka, ściany pomalowane. Na podłogach w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

200 zł16 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 umeblowane pokoje 2-osobowe w samodzielnym mieszkaniu 3-pokojowym. W trzecim pokoju mieszka już jedna sympatyczna i bezkonfliktowa dziewczyna. Dobry dojazd do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

62 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam M4 na Parkitce w Częstochowie - 62 m2, 1 piętro. Duży salon, balkon, osobna łazienka i wc. Kuchnia w zabudowie. W pobliżu liczne punkty usługowo - handlowe. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

900 zł32 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-2 - pokój + oddzielna kuchnia + garderoba dodatkowa, która może słuzyc jako pokój nr sypialka. Mieszkanie umeblowane (meblościanka, kpl wypoczynkowy, dywan, firanki, pralka, lodówka, tv),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł58 m² 18,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie do wynajęcia dla studentek, całkowicie umeblowane, osobno wc i łazienka,w cenie wynajmu czynsz, dodatkowe opłaty to media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od września: mieszkanie 2-pokojowe + łazienka + kuchnia. Dobra lokalizacja, w pobliżu linie tramwajowe, autobusowe - 13, 25, 37, 24. Czynsz w cenie - 900 zł + media (prąd, gaz). Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Śródmieście,Częstochowa

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w cichym miejscu, niedaleko przystanek ok. 200 m sklepy, apteka.Park, stawy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie typu studio (pokój z kuchnią) o powierzchni 37m2 na III piętrze położone w centrum Częstochowy; balkon, piwnica, kuchnia połączona z salonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduję się w dobrej i spokojniej okolicy. W okolicy znajduję się Akademia Polonijna, jasna Góra, przedszkole, aleja na której są różne sklepy. Pod blokiem znajduje się 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2 pokojowe dla 4 studentek blisko pcz i ajd. Tanio Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Do zaoferowania mam mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w Częstochowie przy ul. Zofii Nałkowskiej. Znajduje się ono na 5 piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Raków,Częstochowa

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże komfortowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, całkowicie umeblowane, urządzone przez architekta, w doskonałej lokalizacji. Pokoje rozkładowe, salon otwarty na duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrzosowiak,Częstochowa

185 000 zł43 m² 4 262,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe. Pokoje - podłogi w panelach, gipsówki, w pokoju dziennym podwieszany sufit, okna pcv. Łazienka - terakota, glazura, kabina prysznicowa, woda ciepła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie do wynajęcia blisko dworca pkp i pks blisko szkoły i uczelni ajd i ap. mieszkanie umeblowane, w dobrym stanie. Dwa duże i jasne pokoje. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

250 zł68 m² 3,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w pełni wyposażony w dwa tapczany ,szafę,biurko,dywan.Kuchnia umeblowana z kuchenką gazową,narożnikiem, stołem,lodówką (sztućce ,talerze).Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł64 m² 17,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej dzielnicy, na podwórku są miejsca parkingowe utwardzone kostką, jest monitoring i oświetlenie. Blok ocieplony, mieszkanie w dobrym stanie. W okolicy Akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

147 000 zł38 m² 3 828,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - 38,4 m2 dzielnica Trzech Wieszczy Częstochowa na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie widne i przestronne,wyremontowane w pokojach panele i deska barlinecka , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie, na czwartym piętrze w bloku 4-piętrowym. Okna wszystkie nowe, drzwi antywłamaniowe, panele w pokojach i kuchni. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Północ,Częstochowa

48 m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie znajduje sie w spokojnej i zielonej dzielnicy. Dodatkowym atutem jest piekny widok z balkonu i zamykany korytarz (dodatkowe drzwi, oddzielajace klatke schodowa od korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

189 000 zł57 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie widne w spokojnej okolicy, wc osobno, parkiety, glazura. gipsówki, niski czynsz, miejsce parkingowe zamykane - bardzo dobrze skomunikowane, w bloku jest przedszkole, niedaleko szkoła. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe, atrakcyjnie wykończone, 80-metrowe mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią , zlokalizowane na parterze w nowym 4-kondygnacyjnym budynku (oddane w 2009r) przy ul. Małopolskiej.