dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Częstochowa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Częstochowa,śląskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Wyczerpy Na sprzedaż przestronne i bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na 1 piętrze w kameralnym, niewielkim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

257 999 zł46 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Sportowej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, idealne dla pary, singla lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł43 m² 6 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł46 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Zawodzie-Dąbie,Częstochowa

279 300 zł33 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

229 000 zł38 m² 5 963,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji - w sercu dzielnicy Tysiąclecie, tuż przy uczelniach i w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz! Mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu, składa się z: 2 pokoi (mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Północ Częstochowa prezentuje: na wynajem 2 pokojowy Apartament o powierzchni 46m zlokalizowany na czwartym piętrze w pięciopiętrowym nowym bloku w dzielnicy Parkitka Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł30 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Częstochowy, przy Al. Najświętszej Maryi Panny. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m dwustronne, składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

- rezerwacja - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji Tysiąclecie, 37,5 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica. Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Częstochowa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków, do wynajęcia mieszkanie M-3 (2 pokoje z kuchnią). Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

234 999 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z odnowioną elewacją. To propozycja dla osób ceniących spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 600 zł32 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej 66 w samym sercu dzielnicy Tysiąclecie. To przestronne wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy Al. Niepodległości w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 900 zł46 m² 5 867,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości prezentuje sprawdzoną i komfortową przestrzeń mieszkalną na sprzedaż, zlokalizowaną w pożądanej dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kiedrzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: salon z balkonemsypialnia kuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagielończycywiele sklepów (biedronka, aldi)dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, mieszkanie 55,10 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z wyremontowaną klatką schodową i dwoma niezależnymi wejściami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 58, dzielnica Parkitka w Częstochowie. Uwaga! Nowe pachnące świeżością, jeszcze nigdy nie wynajmowane mieszkanie, wykończone nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie na wynajem. Oferujemy na wynajem mieszkanie o pow. 60 m2 usytuowane blisko centrum miasta, na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam komfortowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie! Nieruchomość jest zlokalizowana na parterze w bloku w cichej części dzielnicy dzięki czemu, nie docierają do nas odgłosy ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

388 000 zł87 m² 4 479,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe - 2 W 1! Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie składające się z dwóch niezależnych, w pełni umeblowanych części mieszkalnych .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opis nieruchomości mieszkanie do remontu Atuty mieszkania: osobna kuchnia, komórka lokatorska, balkon, doskonałe usytuowanie i komunikacja, spokojna okolica Opis mieszkania: - mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania bezczynszowego w dzielnicy śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe do najmu. Rozkład - salon z kuchnią - sypialnia - przedpokój - łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

205 000 zł41 m² 4 987,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Układ mieszkania: dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł36 m² 5 915,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 36M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Niski czynsz - 500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miastaw pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

308 999 zł52 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Powierzchnia - 51,5M: salon z aneksem kuchennymsypialniałazienka z wc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont: nowa instalacja elektrycznanowa łazienkanowa zabudowa kuchennaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. M ieszkanie dwupokojowe do najmu z balkonem ul. Szajnowicza-Iwanowa Rozkład - salon z kuchnią wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

300 000 zł37 m² 8 034,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa prezentuje: na sprzedaż mieszkanie M3 o powierzchni 37,34m zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Nałkowskiej, usytuowane na drugim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Raków,Częstochowa

199 000 zł51 m² 3 900,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2 pokoje 51 m z dużym balkonem | Raków, ul. Prusa | do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,02 m , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji,.