dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Częstochowa

462 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

462 ogłoszenia

395 000 zł100 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej części częstochowy! Mieszkanie o powierzchni 100 mkw, położone na 1. piętrze, wyróżnia się przestronnością oraz funkcjonalnym, dwustronnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie trzypokojowe do remontu, możliwość wyburzenia ścianki działowej miedzy kuchnią, a salonem. Lokalizacja mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 49 m | II piętro | Piwnica | Świetna lokalizacja Cena: 239 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł91,10 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 91 m w samym centrum Częstochowy ogromny potencjał aranżacyjny. Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, przestrzenią i świetną lokalizacją ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

255 000 zł41,60 m² 6 129,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania położone na 5. piętrze w zadbanym wiezowcu po termomoderniazacji. Lokal składa się z: dwóch ustawnych, niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 23 m - Tysiąclecie | Parter | Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,10 m² 7 302,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku w dzielnicy Północ. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2 , położone w świetnej lokalizacji w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m , położone na 2 piętrze w pięciopiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - Raków Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 m , położone w Częstochowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47 m² 8 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,20 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 39,20 m2 8 piętro balkon tysiąclecie ul. Nałkowskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2, zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,40 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widne ustawne mieszkanie - Zapraszamy Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Sosabowskiego. Bardzo blisko środki komunikacji miejskiej , szkoła , przedszkole , plac.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Partyzantów - dzielnica Śródmieście w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1968 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,63 m² 10 965,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania położonego na kameralnym osiedlu Kawie Wzgórza. Lokal o powierzchni 55,63mkw na którą składają się dwa pokoje, salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu - z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferujemy na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 46 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,78 m² 6 164,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,78 mkw - dzielnica Tysiąclecie usytuowane ne 3-cim piętrze w bloku Lokalizacja: osiedle Tysiąclecie-Wschód w kwadracie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł47 m² 7 444,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na dziewiątym piętrze w wieżowcu w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą nowoczesnego mieszkania na wynajem w centrum Częstochowy - ul. Dąbrowskiego 9 Do wynajęcia przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł73,20 m² 6 120,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części miasta, w dzielnicy Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie. Oferuje na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Parkitka Nieruchomość o powierzchni 35m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,60 m² 5 619,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 43,60 m2 położone na 9 piętrze w bloku 10 - piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie w pobliżu Parku Wodnego. Przyjdź, zobacz, zdecyduj! Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł53,50 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne trzypokojowe mieszkanie ofunkcjonalnym rozkładzie. Składa się z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, przedpokoju, łazienki , oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na Starym Mieście w Częstochowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy Placu Biegańskiego. Przestronny pokój z dużym balkonem, duża umeblowana kuchnia, łazienka i przedpokój. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 34,5 m | IV piętro | 2 Piwnice | Świetna lokalizacja dzielnica Północ. Cena: 209 000 zł Rozkład i układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Neo Nieruchomości przedstawia mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Tysiąlecie. Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób ceniących dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta do wprowadzenia. Informacje dodatkowe: - powierzchnia 40m 2 - przeznaczone wyłącznie do odświeżenia - mieszkanie po remoncie - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,10 m² 5 970,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż M3 - 55 m (60 m po podłodze) z dużym balkonem i piwnicą - Parkitka, częstochowa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M3 o powierzchni użytkowej 55,1.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,70 m² 6 418,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentacje przytulnego mieszkania na Starym Mieście. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , usytuowane jest na parterze kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Nadrzecznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł28,75 m² 6 573,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w dobrej lokalizacji. Kawalerka do własnej aranżacji w dzielnicy Tysiąclecie , nieopodal akademików co jest dobrą opcją inwestycyjną pod najem. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,40 m² 7 295,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51,4 m po generalnym remoncie - 3 piętro, winda, świetna lokalizacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m , po generalnym remoncie , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Broniewskiego w dzielnicy Tysiąclecie.