dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 38 m położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Raków,Częstochowa

369 000 zł74,20 m² 4 973,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości tymu M-5 Położonej w Częstochowie przy ulicy Wierzbowej, w bloku po termomodernizacji na IV piętrze. Mieszkanie dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem świetna lokalizacja i duży potencjał prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Wrzosowiak,Bohaterów Katynia 50 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,70 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mireckiego - dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Neo Nieruchomości prezentuje klimatyczne mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze w niskim bloku , po niedawnym remoncie - wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł38 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,50 m² 7 849,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią). Mieszkanie o powierzchni 46,5 m położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M-2 (pokój z aneksem kuchennym) o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł62,50 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

4300 zł/m | 270 000 zł gotowe do wprowadzenia! ul. Przemysłowa - spokojna okolica, a jednocześnie 2 min do centrum przesiadkowego kilka minut do Alei nmp 5 min do Galerii Jurajskiej Odczarujmy tę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł82,80 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum Częstochowy przy ul. Ogrodowej 5 m. 11. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł55,25 m² 5 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie! Mieszkanie położone jest na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48 m położonego na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,70 m² 6 687,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.Dąbkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,42 m² 9 219,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

377 500 zł65,10 m² 5 798,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca, które ma potencjał? To mieszkanie na 2 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie to strzał w dziesiątkę! Z powierzchnią 65,1 m i.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł41,60 m² 6 850,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do zamieszkania na Wrzosowiaku prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa, ul Bohaterów Katynia O mieszkaniu Mieszkanie o powierzchni 41,6 m2 mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł33,20 m² 6 596,39 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,20 m , na 7. piętrze na osiedlu Północ. Najważniejsze informacje: - nowe, trzyszybowe okna i drzwi balkonowe, -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 46 m - Częstochowa, północ, ul. Fieldorfa - Nila 3. Oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39,70 m² 6 675,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 39,7 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,90 m² 6 921,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 54,90 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w Częstochowie, usytuowane w dzielnicy Stradom przy ulicy Marynarki Wojennej 80. Mieszkanie posiada ok 48 m2 i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

339 000 zł48 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem , przynależną piwnicą oraz strychem , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

449 999 zł83 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

169 999 zł29 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

257 999 zł46 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzosowiak,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ul. Sportowej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, idealne dla pary, singla lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł43 m² 6 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł46 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostatni Grosz,Częstochowa

219 000 zł37 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Ostatni Grosz! Mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu, składa się z: 2 pokoi (mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana przestronna winda Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

- rezerwacja - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji Tysiąclecie, 37,5 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica. Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Częstochowa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, raków, do wynajęcia mieszkanie M-3 (2 pokoje z kuchnią). Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m , położone w samym sercu Częstochowy ul. Kościuszki 3. Lokal znajduje się w solidnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

434 999 zł64 m² 6 839,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Powierzchnia - ok 64M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 750 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - lasek Aniołowski - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Północ,Częstochowa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Częstochowie przy ul. Kosmowskiej 6. Cechy nieruchomości:powierzchnia: 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Trzech Wieszczów,Częstochowa

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

299 999 zł46 m² 6 521,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przeszło generalny remont ok 2018 roku Powierzchnia ok 46 m2 -salon + wnęka (sypialnia) -sypialnia z balkonem -kuchnia (zmywarka, piekarnik, lodówka ) -łazienka Piętro 3/10 Winda Czynsz.