dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

169 999 zł29 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

257 999 zł46 m² 5 560,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym Powierzchnia ok 47M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz 750 zł Dobra lokalizacja: - 5 minut do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

298 000 zł46 m² 6 506,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? To mieszkanie jest dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie, krok od Promenady, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana przestronna winda Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardowskiego

Ostatni Grosz,Częstochowa

275 000 zł31 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

- rezerwacja - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji Tysiąclecie, 37,5 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, piwnica. Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Północ,Częstochowa

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzenne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie sercu osiedla Północ B prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,Północ jedn B, mieszkanie Lokal mieści się na czwartym piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Na powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: salon z balkonemsypialnia kuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagielończycywiele sklepów (biedronka, aldi)dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Parkitka,Częstochowa

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż, mieszkanie 55,10 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z wyremontowaną klatką schodową i dwoma niezależnymi wejściami co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opis nieruchomości mieszkanie do remontu Atuty mieszkania: osobna kuchnia, komórka lokatorska, balkon, doskonałe usytuowanie i komunikacja, spokojna okolica Opis mieszkania: - mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

309 999 zł48 m² 6 526,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Powierzchnia 47,5M: salon z balkonem aneks kuchniasypialniasypialnia łazienka z wc Czynsz - 550 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: pasaż Północ C.H. M1 blisko Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

205 000 zł41 m² 4 987,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Wrzosowiak. Układ mieszkania: dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecie,Częstochowa

249 999 zł29 m² 8 620,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 29m2 położoną na czwartym piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie Tysiąclecie. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Północ,Częstochowa

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

169 999 zł28 m² 6 071,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - 28M: salon z balkonemkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada niemenalas aniołowskic.H. M1 Zapraszamy do oglądania Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łódzka

Parkitka,Częstochowa

406 908 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

269 999 zł47 m² 5 744,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Powierzchnia - ok 47M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Dla mieszkańców zamykany parking Czynsz - 800 zł Komunikacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Tysiąclecie,Częstochowa

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63mkw, położone w bloku czteropiętrowym na ul. Okólnej. Piękny rozkład mieszkania z wystawą okienną na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

288 999 zł51 m² 5 666,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 51M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 650 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: lasek Aniołowskiprzychodnia lekarskablisko C.H. M1 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśmiana

Raków,Częstochowa

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku, w centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

398 999 zł61 m² 6 540,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienkawc Mieszkanie przeszło generalny remont w 2012 roku Czynsz - 950 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Częstochowa, plac Daszyńskiego, centrum, mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie bezczynszowe! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Centrum Częstochowy przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Błeszno,Częstochowa

228 000 zł46 m² 4 967,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie ciepłe, środkowe, częściowo umeblowane. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raków,Częstochowa

189 000 zł35 m² 5 366,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Częstochowa, raków - Aleja Wojska Polskiego, mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy al. Wojska Polskiego w Częstochowie. Mieszkanie bardzo ciepłe, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Północ,Częstochowa

215 000 zł45 m² 4 735,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Częstochowa Północ - 2 pokoje, kuchnia, balkon, dużo miejsc parkingowych, spokojna okolica. Przytulne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Północ,Częstochowa

178 000 zł28 m² 6 379,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,9 m , położone na 4. piętrze w bloku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku w samym sercu Śródmieścia. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Tysiąclecie,Częstochowa

258 800 zł29 m² 8 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w wieżowcu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

298 999 zł49 m² 6 102,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia 49M salon sypialnia kuchnia łazienka z wc Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe pod blokiem Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

195 000 zł37 m² 5 227,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 z balkonem, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

175 000 zł37 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym bloku zlokalizowanym w popularnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Częstochowa

184 999 zł25 m² 7 399,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m w Śródmieściu, położone na parterze kameralnego bloku z cegły. Lokal z dużym potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Częstochowa

Północ,Częstochowa

179 999 zł28 m² 6 428,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

369 000 zł52 m² 7 165,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w ścisłym centrum Częstochowy Śródmieście, aleja Kościuszki. Nieruchomość.