dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie 89 m | 3 pokoje | 2 łazienki | duży balkon | garaż | Częstochowa, ul. Wysockiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,20 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na drugim piętrze w bloku z 2000 roku, świetna lokalizacja dzielnica Północ ul. Czecha. Na powierzchni 38, 2 mkw znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł119,30 m² 5 859,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu wyjątkowego apartamentu położonego w Centrum Częstochowy na 2 piętrze o pow.119,3 m2 składającego się z 2 wydzielonych mieszkań ze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

280 000 zł49,14 m² 5 698,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą) o powierzchni 49,14m2 położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w sercu miasta w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów w Częstochowa idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 436 zł62,26 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 687 zł58,01 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56,80 m² 5 440,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż mieszkanie typu M4 usytuowane w samym centrum Częstochowy, przy ulicy Dąbkowskiego. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,80 m² 6 398,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym, solidnym bloku z cegły, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 27 m | duży balkon Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

184 999 zł42 m² 4 404,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 33m2 znajdujące się na parterze w kamienicy. Budynek znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,50 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 64,5 m2 położonego na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,40 m² 7 614,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie z wnęką znajdujące się na czwartym piętrze w wieżowcu Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na start lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta łączy funkcjonalny metraż, świeży standard i atrakcyjne piętro. Na sprzedaż M2 o powierzchni 30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Częstochowie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł84 m² 3 748,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy po termomodernizacji w dzielnicy Stare Miasto (ul. Berka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,10 m² 5 968,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 50,10 m2 położonego na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Raków. Mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł62,49 m² 8 593,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Parkitka, ul. Małopolska 169a Wyjątkowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem - idealna przestrzeń do życia! Gotowe czeka na nowego właściciela Na sprzedaż oferuję nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł48,50 m² 7 752,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania, w którym pomieścisz wszystkie swoje rzeczy? Dobrze trafiłeś! Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł55,84 m² 5 639,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie do odświeżenia znajdujące się na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie ul.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł109 m² 6 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m , położone przy ul. Wyszyńskiego, na prywatnym, zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł75,91 m² 6 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 52 m 2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Północ przy Al. Wyzwolenia. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,70 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ul. ŚW. Brata alberta Do sprzedaży przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w kameralnym budynku mieszkalnym, nowego przedsięwzięcia deweloperskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Częstochowie, w dzielnicy Raków przy ul. Sempołowskiej, na 3 piętrze w bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł36,60 m² 6 530,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 36,6 m | Świetna lokalizacja | Gotowa do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48 m położonego na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51,50 m² 4 834,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, 51,5 m , balkon - idealne dla rodziny 2+1! Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45 m² 6 444 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (pokój, salon z aneksem kuchennym) o powierzchni 45 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,42 m² 9 219,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,60 m² 7 953,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku z 1996roku, położone w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

377 500 zł65,10 m² 5 798,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Szukasz miejsca, które ma potencjał? To mieszkanie na 2 piętrze w urokliwej kamienicy przy III Alei nmp w Częstochowie to strzał w dziesiątkę! Z powierzchnią 65,1 m i.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,30 m² 8 284,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią i łazienką) o powierzchni 51,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 46 m - Częstochowa, północ, ul. Fieldorfa - Nila 3. Oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł73,20 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 przerobionego na M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 73,20 m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

389 999 zł61 m² 6 393,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 61M: - salon z balkonwm - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc Czynsz - 850 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - C.H. M1 - Pasaż Północ - Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w dzielnicy Tysiąclecie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

449 999 zł83 m² 5 441,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 83M: - salon - sypialnia z balkonem - sypialnia - sypialnia z balkonem (zabudowany) - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy duża piwnica - ponad 4 metry Rozkład na 3.