dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Częstochowa - Sprzedaż i najem

422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Raków,Częstochowa

1 100 zł31 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka przy al. Pokoju po kapitalnym remoncie 3 lata temu. z wyposażeniem. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja al. Pokoju, dzielnica Raków,blisko przystanku, sklepów O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Częstochowa,śląskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2. piętrze w ocieplonym 3-piętrowym bloku z cegły, położonym w Centrum przy ul. Focha. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

410 408 zł71 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2. Zlokalizowane w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu Le Mans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Częstochowa,śląskie

249 000 zł48 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

M3 w Centrum - Lelewela prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Śródmieście,ul.Lelewela,blok z zamykanym parkingiem tylko dla mieszkańców. Mieszkanie Lokal składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

390 920 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 23a o powierzchni 67,40 m2. Zlokalizowane na III piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwy-Tetmajera

Raków,Częstochowa

172 000 zł42 m² 4 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Przerwy-Tetmajera w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Częstochowa

239 000 zł45 m² 5 259,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe, niezwykle klimatyczne mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy ul. Nowowiejskiego 4 lok. 32. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyczerpy Dolne,Częstochowa

395 850 zł68 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,25 m2. Zlokalizowane na parterze w nowym 3 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tysiąclecie,Częstochowa

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gtw Nieruchomości i Finanse prezentuje mieszkanie 3 pokojowe na parterze w wieżowcu. Świetne dla rodzin lub jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem pokoi dla studentów Posiadamy ekipę remontową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie, do odświeżenia w doskonałej lokalizacji, nadaje się na inwestycyjne! Zadzwoń Informacje: cena: 289 000.00 PLN Cena za m2: 6 282.61 PLN Powierzchnia: 46 m2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nowoczesnego, dwu pokojowego mieszkania na Tysiącleciu na pierwszym piętrze przy ulicy Kiedrzyńskiej w pełni umeblowanego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

340 000 zł40 m² 8 395 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje na Wrzosowiaku w nowoczesnym budownictwie prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie mieści się w dzielnicy Wrzosowiak przy ul.Lechonia,w pobliżu Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Parkitka,Częstochowa

347 500 zł48 m² 7 288,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu do sprzedaży, mieszkanie o powierzchni 47,68 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na piętrze czwartym na terenie inwestycji firmy Parkland. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Katynia

Częstochowa,śląskie

230 000 zł51 m² 4 492 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 o łącznej powierzchni 51,20 mkw. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w wieżowcu z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Na powierzchni 59m2 jest: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój Atrakcyjny układ mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Wrzosowiak,Częstochowa

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje ustawne i zadbane M4 na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Na powierzchni 62 m2 jest: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fiołkowa

Kiedrzyn,Częstochowa

445 000 zł60 m² 7 460,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam Państwa do przedsprzedaży nowych apartamentów Kwiatowe Osiedle w Częstochowie! Projekt Kwiatowe Osiedle w dzielnicy Kiedrzyn w Częstochowe przy ul Fiołkowej 8-10 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

305 000 zł65 m² 4 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Dwustronne M5 na 1-wszym pietrze bloku przy ul.Kilińskiego PREZENTUJE Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA Częstochowa ul.Kilińskiego 57 w pobliżu akademików,10min pieszo do Centrum. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokojowe mieszkanie, do wprowadzenia w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy! Zadzwoń Informacje: cena: 354 000.00 PLN Cena za m2: 6 555.56 PLN Powierzchnia: 54 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Trzech Wieszczów,Częstochowa

175 000 zł36 m² 4 930 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

M3 blisko centrum w spokojnym miejscu lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 35,5 m kw mieści się 1500 metrów pieszo od al. Nmp. Dużym atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Focha

Śródmieście,Częstochowa

319 000 zł45 m² 7 144 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje do wprowadzenia w Śródmieściu w bardzo dobrym stanie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie mieści się w dzielnicy Śródmieście przy ul.Focha,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

409 000 zł68 m² 6 036,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

ieszkanie 3- pokojowe 67,75m2 (przebudowane M-5) w samym centrum miasta, 5 min na piechotę do placu Biegańskiego, okolice teatru, pierwsze piętro, nowa winda. Mieszkanie rozkładowe i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Częstochowa

174 000 zł30 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w centrum Częstochowy. Do pilnej sprzedaży. Uwaga - pierwsze 4 zdjęcia to wizualizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

269 900 zł53 m² 5 092,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 57. Mieszkanie ma powierzchnię 53 m2 w jego skład wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł39 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia wyposażona w nowe agd. Kaucja 2000 zł, dodatkowo płatny czynsz do spółdzielni (532,16 zł) + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 000 zł44 m² 7 103,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum Częstochowy , z pięknym widokiem na plac Biegańskiego o pow 43,5 mkw. Mieszkanie położone na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Parkitka,Częstochowa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kujawska apartamenty to nowa inwestycja na osiedlu Parkitka.To tutaj znajduje się mieszkanie,które mamy przyjemność zaprezentować:) PREZENTUJE; Aleja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

268 000 zł54 m² 4 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 53 mkw zlokalizowanego w Centrum. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w wieżowcu po termomodernizacji z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

209 000 zł46 m² 4 504,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie w bloku 4 - piętrowym znajdującym się przy ul. Mickiewicza 25/31 w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Częstochowa,śląskie

3 000 zł66 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam serdecznie na prezentację pięknego mieszkania na wynajem w centrum miasta na ul. Waszyngtona. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku , dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

235 000 zł48 m² 4 926,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Na powierzchni 47,7m2 jest: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

235 000 zł48 m² 4 927 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje do remontu na Wrzosowiaku prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Sportowej.Blok z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Częstochowa

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków przy ul. Aleja Pokoju. Na powierzchni 49 m2 znajduje się - kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawodzie,Częstochowa

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na parterze w bloku 4-piętrowym Nieruchomość po generalnym remoncie, łazienka wykończona, reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje M3 gotowe do wprowadzenie w dzielnicy Tysiąclecie. Nieruchomość jest na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Mieszkanie bardzo gustowne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

255 000 zł45 m² 5 667 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo skomunikowanym miejscu jakim jest tzw Mrówkowiec na osiedlu 1000-lecia.Mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Parkitka,Częstochowa

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na parterze w 2-pietrowym budynku apartamentowym. Nowa, niższa cena oraz dodatkowo komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 48 m2 na Tysiącleciu (armii Krajowej), IV piętro w bloku IV piętrowym. Blok po termomodernizacji, klatki schodowe zaopatrzone w domofon. Dla kogo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ostatni Grosz,Częstochowa

239 000 zł46 m² 5 218,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Częstochowie, przy Al. Niepodległości 21 m.139 Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w wieżowcu. W mieszkaniu wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 usytuowane na parter w dzielnicy Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny pokój dzienny -ustawna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij